Wielkanoc

Kochane Świetliki !

Zbliża Wielkanoc, a więc najważniejsze święto chrześcijańskie. Jest ono czasem radości oraz zabaw na świeżym powietrzu, czy też rodzinnych spacerów w poszukiwaniu pierwszych oznak wiosny i przede wszystkim bazi! Z Wielkanocą związane jest wiele zwyczajów, między innymi: święcenie palm i potraw, malowanie pisanek, śmigus-dyngus. Także Nasze stoły uginają się w ten czas od tradycyjnych potraw, których nie jemy na co dzień. Najważniejsze jest jednak to, abyśmy ten piękny i wyjątkowy czas Świąt Wielkanocnych spędzili w zdrowiu, radości, wolni od trosk oraz w rodzinnym gronie.

Życzymy Wam zatem zdrowych pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych nadziei i miłości, radosnego wiosennego nastoju oraz serdecznych spotkań w gronie najbliższych. A Naszym najmłodszym uczniom życzymy bogatego zajączka, aby w swoim koszyczku przyniósł Wam prezenty oraz słodkości na umilenie świątecznego czasu.

Nawiązując do tematyki Wielkanocy przygotowaliśmy dla Was Kochane Świetliki w tym czasie przedświątecznym (od 22.03 do 31.03) materiały zawierające karty pracy, ciekawostki oraz wiele zabaw o tematyce wielkanocnej. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, aby oderwać się od zdalnego nauczania. Mamy nadzieję, że umilą Wam czas i nieco przybliżą tematykę Świąt Wielkanocnych.

Trzymajcie się cieplutko.

Wychowawcy Świetlicy

Kategoria: 

Bierzemy udział

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.