Spotkanie ze Św. Mikołajem

12 grudnia odbyło się w naszej szkole spotkanie ze św. Mikołajem z Rovaniemi z Laponii. Ten wspaniały gość odwiedził naszą szkołę po raz pierwszy. Wszyscy musieliśmy się do tego spotkania wcześniej przygotować. Nasza szkoła została pięknie udekorowana, uczniowie z pomocą swoich nauczycieli stworzyli repertuar, w którym zaprezentowali m. in swoje umiejętności muzyczne (wokalne ), taneczne. Św. Mikołaj był zachwycony zdolnościami, które prezentowali nasi uczniowie. W prezencie nasza szkoła wręczyła Mikołajowi świąteczne podarunki. Nasz wspaniały gość odwdzięczył się upominkami dla klas. W ciągu całego spotkania wszyscy mogliśmy poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia...

Dziękujemy Św. Mikołajowi za przybycie do naszej szkoły!

Bierzemy udział

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.