Spotkanie ze Św. Mikołajem

12 grudnia odbyło się w naszej szkole spotkanie ze św. Mikołajem z Rovaniemi z Laponii. Ten wspaniały gość odwiedził naszą szkołę po raz pierwszy. Wszyscy musieliśmy się do tego spotkania wcześniej przygotować. Nasza szkoła została pięknie udekorowana, uczniowie z pomocą swoich nauczycieli stworzyli repertuar, w którym zaprezentowali m. in swoje umiejętności muzyczne (wokalne ), taneczne. Św. Mikołaj był zachwycony zdolnościami, które prezentowali nasi uczniowie. W prezencie nasza szkoła wręczyła Mikołajowi świąteczne podarunki. Nasz wspaniały gość odwdzięczył się upominkami dla klas. W ciągu całego spotkania wszyscy mogliśmy poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia...

Dziękujemy Św. Mikołajowi za przybycie do naszej szkoły!

Bierzemy udział

Organ prowadzący

Gmina Dopiewo

www.dopiewo.pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

ul. Malinowa 41
62-070 Dąbrówka

tel. 61 64 60 891

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.