Pracownicy

DYREKCJA

Dyrektor Szkoły:

  • Iwona Napierała

Wicedyrektorzy Szkoły:

  • Dorota Dominiak
  • Małgorzata Grzelak
  • Edyta Kosińska

Kontakt z nauczycielami możliwy poprzez Mobidziennik

NAUCZYCIELE

1. Andrzejewska Małgorzata świetlica, wspomaganie
2. Baliniak Natalia edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 2f,logopeda
3. Berczyński Łukasz wychowanie fizyczne
4. Boińska Sandra edukacja wczesnoszkolna,wychowawstwo 1a,etyka
5. Bryl Beata język angielski
6. Bukowska Katarzyna edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 2e,logopeda
7. Celka Wojciech muzyka
8. Cerba Ilona przyroda,wychowawstwo 4b
9. Chmielewski Wojciech informatyka,wychowawstwo 7b
10. Dominiak Dorota matematyka
11. Dorna Krystyna wychowanie fizyczne, wychowawstwo 7a
12. Drygas Angelika świetlica
13. Dziadko Natalia świetlica, język francuski
14. Ezewusi Agata język angielski , wychowawstwo 5b
15. Fabiś-Adamczak Dominika język polski
16. Fietz Elżbieta fizyka, matematyka, wychowawstwo 4d
17. Fliegel-Kosicka Magdalena edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 2a
18. Frankiewicz Paulina historia, świetlica
19. Fryt Aneta matematyka, zajęcia techniczne, wychowawstwo 6f
20. Furmaniak Justyna język polski, wychowawstwo 7e
21. Grobelna Anna psycholog
22. Grzelak Małgorzata matematyka
23. Hołysz-Janicka Teresa zajęcia rewalidacyjne, wspomaganie
24. Jagła Piotr historia, wiedza o społeczeństwie
25. Janicki Wojciech wychowanie fizyczne , wychowawstwo 5c
26. Jędro Julia język angielski, wychowawstwo 7c
27. Jurek Joanna edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 3c
28. Kierończyk Magdalena edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 1b
29. Kierończyk Adam plastyka, wychowawstwo 6c
30. Korytowska-Maciejewska Aleksandra język angielski, wychowawstwo 4c
31. Korbas Karolina edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 1c
32. Kosińska Edyta język angielski
33. Kowalczyk Anita edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 3d, logopedia
34. Krok Jolanta świetlica, plastyka
35. Krysztofowicz Magdalena nieobecna
36. Lesień Joanna świetlica
37. Malicka Joanna język niemiecki
38. Małecka Karolina biologia, chemia, przyroda, wychowawstwo 4a
39. Małecka-Wąsik Agnieszka matematyka, wychowawstwo 5d
40. Margraf Mateusz historia, wychowanie fizyczne, wychowawstwo 5e
41. Matysiak Marta edukacja wczesnoszkolna. wychowawstwo 3b
42. Mytko Arleta język polski, wychowawstwo 6d
43. Mytko Maria język polski , wychowawstwo 5f
44. Nowacka Monika wychowanie fizyczne
45. Nowak Justyna matematyka
46. Nowak Magdalena edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 3a
47. Ochocka Edyta wychowanie fizyczne, wychowawstwa 7d
48. Piniarska Marta edukacja wczesnoszkolna,świetlica, wychowawstwo 2b
49. Plewińska Małgorzata świetlica
50. Poprawska Monika psycholog
51. Pożarycki Paweł pedagog
52. Prusak Beata geografia, biblioteka
53. Pszeniczka Anna historia, wychowawstwo 6b, technika
54. Rodziak Alicja edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 2d
55. Rutowska Grażyna wspomaganie, korekcyjno-kompensacyjne
56. Rybus Anna wychowanie do życia w rodzinie
57. Sałata Mariusz muzyka,wychowawstwo 6e
58. Serafin Karina religia
59. Sekuterska Ilona język polski , wychowawstwo 8b
60. Smolarek Agnieszka nieobecna
61. Stefańska Jolanta religia
62. Szmyt Patrycja przyroda, świetlica
63. Szymkowiak Iwona świetlica
64. Synowiec Anna świetlica
65. Ściupider-Młodkowska Mirosława pedagog
66. Troczyńska Ewa język angielski
67. Włodarczyk Angelika edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 1d
68. Wandelt Agnieszka nieobecna
69. Wendeker Anna religia, technika
70. Wesołowski Krzysztof wychowanie fizyczne, wychowawstwo 6a
71. Wieczorkiewicz Oktawia edukacja wczesnoszkolna, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowawstwo1f
72. Wiśniowska Anna edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 2c
73. Wolna-Sobczak Alina religia
74. Woźniak Barbara świetlica
75. Wójcik Dariusz chemia, matematyka, wychowawstwo 8c
76. Wysocka Anna świetlica
77. Zimna Ewelina geografia, wychowawstwo 8a
78. Zioło Anna edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 1e
79. Żuk Natalia język polski , historia,wychowawstwo 5a

ADMINISTRACJA

  1. Ilona Nowak
  2. Mariola Jaworska
  3. Karolina Kaczor

OBSŁUGA

  1. Postel Tomasz
  2. Hoffmann Paweł
  3. Kowalczyk Jerzy
  4. Machnicki Piotr
  5. Leitgeber Anna
  6. Oracz Agnieszka
  7. Rogal Magdalena
  8. Skorupska Elźbieta
  9. Sobkowiak Danuta
  10. Pronińska Ewa
  11. Szurek Katarzyna
  12. Wandelt Maria

Bierzemy udział

Organ prowadzący

Gmina Dopiewo

www.dopiewo.pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

ul. Malinowa 41
62-070 Dąbrówka

tel. 61 64 60 891

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.