Pracownicy

DYREKCJA

Dyrektor Szkoły:

  • Iwona Napierała

Wicedyrektorzy Szkoły:

NAUCZYCIELE

1. Berczyński Łukasz wychowanie fizyczne, wychowawstwo 6a
2. Boińska Sandra edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 2c
3. Cerba Ilona przyroda, wychowawstwo 5b
4. Dolata-Dombrowicz Malwina religia
5. Dominiak Dorota biblioteka, wychowawstwo 6a
6. Dorna Krystyna urlop zdrowotny
7. Dudka Marta zwolnienie lekarskie
8. Fietz Elżbieta fizyka, matematyka, informatyka, wychowawstwo 7c
9. Fliegel-Kosicka Magdalena edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 3a
10. Fryt Aneta matematyka, zajęcia techniczne, zajęcia komputerowe, wychowawstwo 4f
11. Furmaniak Justyna język polski, wychowawstwo 5e
12. Grzelak Małgorzata matematyka,
13. Hołysz-Janicka Teresa zajęcia specjalistyczne
14. Jagła Piotr historia
15. Janicki Wojciech wychowanie fizyczne
16. Jarnut-Kluczyńska Izabella wychowanie do życia w rodzinie
17. Jaworska Edyta religia, świetlica
18. Jędro Julia język angielski, wychowawstwo 5c
19. Jurek Joanna świetlica, wychowawstwo 1c i 3d
20. Kaczmarek Lidia język polski, wychowawstwo 6c
21. Kierończyk Magdalena urlop macierzyński
22. Kierończyk Adam zwolnienie lekarskie
23. Kroehnke Agnieszka plastyka,
24. Korytowska-Maciejewska Aleksandra język angielski
25. Kolasa Marta urlop wypoczynkowy
26. Kosińska Edyta język angielski, informatyka, www.ekosinska15.pl
27. Korbas Karolina urlop rodzicielski
28. Kowalczyk Anita edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 1d, logopedia
29. Kubica Sylwia j. angielski, j. polski, wychowawstwo 5d
30. Malicka Joanna edukacja wczesnoszkolna, język niemiecki, wychowawstwo 2a,
31. Małecka Karolina przyroda, wychowawstwo 7b
32. Małecka Małgorzata edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 2b
33. Małecka-Wąsik Agnieszka urlop rodzicielski
34. Matysiak Marta edukacja wczesnoszkolna. wychowawstwo 1b
35. Mytko Arleta edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 3e i 4d
36. Nowak Magdalena edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 1a
37. Ochocka Edyta wychowanie fizyczne, wychowawstwo 5a
38. Okupniak Magdalena matematyka, wychowawstwo 4c
39. Pastwa Anna edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 3b
40. Piniarska Marta urlop zdrowotny
41. Poprawska Monika psycholog
42. Pożarycki Paweł pedagog
43. Pszeniczka Anna historia, wychowawstwo 4b, świetlica
44. Rodziak Alicja edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 3f
45. Rutowska Grażyna nauczanie indywidualne - matematyka
46. Sałata Mariusz muzyka, wychowawstwo 4e
47. Serafin Karina urlop wypoczynkowy
48. Smolarek Agnieszka język angielski
49. Szwechłowicz Lidia etyka
50. Szymkowiak Iwona świetlica
51. Śliwiński Maciej religia
52. Tomiak Mirosław zajęcia techniczne
53. Troczyńska Ewa język angielski
54. Waligórska-Furmaga Katarzyna urlop rodzicielski
55. Wandelt Agnieszka zwolnienie chorobowe
56. Wendeker Anna urlop rodzicielski
57. Wesołowski Krzysztof wychowanie fizyczne, wychowawstwo 4a
58. Wieczorkiewicz Oktawia wychowanie fizyczne, świetlica
59. Wiertelak Maria edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 3c
60. Wiśniowska Anna urlop zdrowotny
61. Woźniak Barbara świetlica
62. Wójcik Dariusz chemia, matematyka
63. Zapadka Magdalena język polski, wychowawstwo 6b
64. Zimna Ewelina geografia, świetlica
65. Żuk Natalia język polski

ADMINISTRACJA

  1. Ilona Nowak [email protected]
  2. Mariola Jaworska [email protected]
  3. Karolina Kaczor [email protected]

OBSŁUGA

  1. Postel Tomasz
  2. Hoffmann Paweł
  3. Kowalczyk Jerzy
  4. Machnicki Piotr
  5. Leitgeber Anna
  6. Oracz Agnieszka
  7. Rogal Magdalena
  8. Skorupska Elźbieta
  9. Sobkowiak Danuta
  10. Pronińska Ewa
  11. Szurek Katarzyna
  12. Wandelt Maria

Bierzemy udział

Organ prowadzący

Gmina Dopiewo

www.dopiewo.pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

ul. Malinowa 41
62-070 Dąbrówka

tel. 61 64 60 891

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.