Pracownicy

DYREKCJA

Dyrektor Szkoły:

  • Iwona Napierała

Wicedyrektorzy Szkoły:

  • Dorota Dominiak
  • Małgorzata Grzelak
  • Edyta Kosińska

Kontakt z nauczycielami możliwy poprzez Mobidziennik

NAUCZYCIELE

1. Andrzejewska Małgorzata edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 3d
2. Araszewska Katarzyna edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 2e
3. Baliniak Natalia edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 1a,logopeda
4. Bartniczak Anna świetlica
5. Berczyński Łukasz wychowanie fizyczne,wychowawstwo 8e
6. Bojszczak Agnieszka świetlica
7. Bukowska Katarzyna edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 1b,logopeda
8. Celka Wojciech muzyka,wychowawstwo 5a
9. Cerba Ilona biologia,wychowawstwo 6b
10. Chmielewski Wojciech informatyka,wychowawstwo 4b
11. Chudyka Sandra edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 3a, 2f
12. Cieślewicz Izabela chemia ,technika
13. Dominiak Dorota matematyka
14. Dorna Krystyna wychowanie fizyczne, wychowawstwo 8a
15. Dudek Marta świetlica
16. Dziadko Natalia język francuski,wychowawstwo 5b
17. Ezewusi Agata język angielski , wychowawstwo 7b
18. Fietz Elżbieta fizyka, matematyka, wychowawstwo 6d
19. Fliegel-Kosicka Magdalena edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 1c
20. Frankiewicz Paulina historia, j.polski,wychowawstwo 6c
21. Fryt Aneta matematyka, wychowawstwo 8f
22. Furmaniak Justyna język polski, wychowawstwo 4c
23. Grobelna Anna psycholog
24. Gotkiewicz-Wejkszner Marzena świetlica
25. Grzelak Małgorzata matematyka, chemia
26. Gąsiorek Ewa edukacja wczesnoszkolna,wychowawstwo 1g
27. Hamera Edyta matematyka , fizyka,wychowawstwo 4e
28. Jach Marta świetlica
29. Jagła Piotr historia, wiedza o społeczeństwie,Wychowanie do życia w rodzinie
30. Jakóbczyk Małgorzata j.polski
31. Janicki Wojciech wychowanie fizyczne , wychowawstwo 7c
32. Jędro Julia nieobecna
33. Jurek Joanna edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 2b
34. Karpiński Bartosz język polski, wychowawstwo 4f
35. Kierończyk Magdalena nieobecna
36. Kierończyk Adam plastyka, informatyka,pedagog,wychowawstwo 8c
37. Korbas Karolina edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 3c
38. Kosińska Edyta język angielski, informatyka
39. Kowalczyk Anita edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 2a
40. Krok Jolanta świetlica, plastyka
41. Krysztołowicz Magdalena nieobecna
42. Kusiński Wojciech j.polski, wychowawstwo 5c
43 Lesień Joanna nieobecna
44. Łuczak Patrycja język angielski
45. Maćkowiak Robert wychowanie fizyczne,wychowawstwo 4d
46. Magierska-Krzysztoń Magdalena logopedia
47. Malicka Sylwia psycholog, świetlica
48. Malicka Joanna język niemiecki
49. Małecka-Dmitrzak Karolina biologia, chemia, wychowawstwo 6a
50. Małecka-Wąsik Agnieszka matematyka, wychowawstwo 7d
51. Matysiak Marta edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 2c
52. Mytko Arleta język polski, wychowawstwo 8d
53. Nowacka Monika nieobecna
54. Ochocka Edyta wychowanie fizyczne
55. Piniarska Marta edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 1e
56. Prusak Beata geografia, biblioteka
57. Pszeniczka Anna historia, wiedza o społeczeństwie, wychowawstwo 8b
58. Przewoźna Karolina pedagog
59. Tomasz Radzikowski świetlica
60. Rebelka Mateusz religia
61. Remiszewski Piotr język angielski
62. Rodziak Alicja edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 1f
63. Rosińska Zuzanna j.angielski
64. Rutowska Grażyna wspomaganie
65. Sałata Mariusz muzyka, historia, wiedza o społeczeństwie, wychowawstwo 4a
66. Serafin Karina religia
67. Sienkiewicz-Rzezak Marta religia,świetlica
68. Smolarek Agnieszka j.angielski
69. Stefańska Jolanta religia
70. Synowiec Joanna świetlica
71. Szmyt Patrycja biologia, przyroda, świetlica, wychowawstwo 5d
72. Szymkowiak Iwona kierownik świetlicy
73. Szurpit Katarzyna świetlica
74. Szwechłowicz Lidia etyka
75. Troczyńska Ewa język angielski
76. Wendeker Anna nieobecna
77. Wesołowski Krzysztof wychowanie fizyczne
78. Wieczorkiewicz Oktawia edukacja wczesnoszkolna, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowawstwo 3f
79. Wiśniowska Anna edukacja wczesnoszkolna 1d
80. Wolna Agnieszka edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 2g
81. Wolna-Sobczak Alina religia
82. Woźniak Barbara nieobecna
83. Wójcik Dariusz chemia, matematyka, wychowawstwo 7f
84. Zimna Ewelina geografia, wychowawstwo 7e
85. Zioło Anna edukacja wczesnoszkolna, wychowawstwo 3e,2d
86. Żuk Natalia język polski, wychowawstwo 7a
87. Hołysz-Janicka Teresa rewalidacja, wspomaganie

ADMINISTRACJA

  1. Ilona Nowak
  2. Mariola Jaworska
  3. Karolina Kaczor
  4. Paulina Garapuczyk
  5. Aleksandra Napierała
  6. Przemysław Czekaj - inspektor BHP

OBSŁUGA

  1. Postel Tomasz
  2. Hoffmann Paweł
  3. Kowalczyk Jerzy
  4. Machnicki Piotr
  5. Leitgeber Anna
  6. Oracz Agnieszka
  7. Rogal Magdalena
  8. Skorupska Elźbieta
  9. Sobkowiak Danuta
  10. Stankiewicz Beata
  11. Piskunowicz Alina
  12. Szurek Katarzyna
  13. Borowczyk Agnieszka
  14. Hofman Barbara

Bierzemy udział

Organ prowadzący

Gmina Dopiewo

www.dopiewo.pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

ul. Malinowa 41
62-070 Dąbrówka

tel. 61 64 60 891

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.