Uroczyste wręczenie nagród "CZTERY PORY ROKU Z OZE"

W dniu dzisiejszym w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursów ekologicznych pn. "CZTERY PORY ROKU Z OZE" organizowanych przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego. W uroczystości udział wzięli uczniowie naszej szkoły: uczeń klasy 5c oraz uczennica klasy 8b. Dyplomy i nagrody rzeczowe wręczał Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego, Pan Krzysztof Grabowski. Na uroczystości obecni byli również wójtowie gmin, burmistrzowie, osoby reprezentujące Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, a także dyrektorzy szkół, do których uczęszczają Laureaci. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło Pani Dyrektor naszej szkoły Iwony Napierały.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Bierzemy udział

Organ prowadzący

Gmina Dopiewo

www.dopiewo.pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

ul. Malinowa 41
62-070 Dąbrówka

tel. 61 64 60 891

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.