Uroczyste wręczenie nagród "CZTERY PORY ROKU Z OZE"

W dniu dzisiejszym w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursów ekologicznych pn. "CZTERY PORY ROKU Z OZE" organizowanych przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego. W uroczystości udział wzięli uczniowie naszej szkoły: uczeń klasy 5c oraz uczennica klasy 8b. Dyplomy i nagrody rzeczowe wręczał Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego, Pan Krzysztof Grabowski. Na uroczystości obecni byli również wójtowie gmin, burmistrzowie, osoby reprezentujące Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, a także dyrektorzy szkół, do których uczęszczają Laureaci. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło Pani Dyrektor naszej szkoły Iwony Napierały.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Bierzemy udział

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.