Z ostatniej chwili

Artykuły

Rekolekcje wielkopostne

Tegoroczne rekolekcje wielkopostne w naszej szkole odbyły się pod koniec Wielkiego Postu, w dniach 22-31.03.2021r. Wyglądały one inaczej niż zwykle. W dobie panującej pandemii nie było możliwe zorganizowanie tradycyjnych wielkopostnych rekolekcji w kościele, dlatego odbyły się one zdalnie, w ramach katechezy i objęły 3 jednostki lekcyjne.

Zasady rekrutacji na rok szkolny 2021/2022

Informacje dotyczące zasad rekrutacji do szkół ponadpodstawowych opracowane przez Wydział Oświaty Urzędu Miasta Poznania
nabor.pcss.pl/poznan/szkolaponadpodstawowa/dokumenty

Terminy wirtualnych Drzwi otwartych

W przygotowanym pliku mogą Państwo znaleźć zestawienie terminów wirtualnych Drzwi Otwartych planowanych do przeprowadzenia w poznańskich szkołach ponadpodstawowych w 2021 r.

Z ekologią za pan brat

"Pamiętaj człowieku młody,
aby szanować zasoby przyrody.
Bo kto przyrodę szanuje,
ten się na co dzień dobrze czuje
."

Kochane Świetliki,

W tym tygodniu poruszamy ważny temat jakim jest ekologia. Zachęcamy, abyście zapoznali się z materiałami, które dla Was przygotowałyśmy. Każdy z nas ma swój dom czy mieszkanie, ale pamiętajcie, że mamy także nasz wspólny dom jakim jest nasza planeta. Musimy o nią zadbać, by żyło się nam dobrze i w zgodzie z naturą. Razem możemy wiele zdziałać!

Pozdrawiamy Was,

nauczyciele świetlicy

Nauka zdalna

Drodzy Uczniowie,
Wiemy, że nauka w domu może być trudna. W prezentacji znajdziesz kilka rozwiązań, które mogą Ci pomóc w mobilizacji sił do nauki zdalnej.

Wyniki konkursu "Przywołujemy wiosnę"

Jedna jaskółka wiosny nie czyni…Ale całe stado na pewno da radę!!! Zobaczcie sami, ile jaskółek zawitało w naszej okolicy :)

Akcja „ChrońMY Naszą Planetę”

Jeśli losy planety, na której żyjesz nie są Ci obojętne przyłącz się do naszej akcji!

Narzędziownik

Drogi Rodzicu!
Jeśli Ty lub dziecko potrzebujecie wsparcia- Skorzystajcie z pomocy instytucjonalnej !
Przedstawiamy niezbędny Narzędziownik z numerami telefonów!

"Oderwij się od..." - konkurs dla klas 1-8

Doskonale wiemy jak bardzo nauczanie zdalne daje nam się we znaki. Nareszcie nadchodzi wiosenna przerwa świąteczna z tej okazji wpadliśmy na pomysł zorganizowania konkursu innego niż wszystkie :)

Wyniki konkursów z okazji Dnia Wiosny

Miło nam poinformować, że w konkursie przebrań z okazji Dnia Wiosny w kategorii klas 1-3 zwyciężyła klasa 1e, drugie miejsce zajęła klasa 3c, natomiast trzecie klasa 2e. W kategorii klas 4-8 w konkursie "Recyklingowa Pani Wiosna" zwyciężyła uczennica klasy 6a Marika Skrzypek.

Strony

Bierzemy udział

Ostatnie aktualności

Organ prowadzący

Gmina Dopiewo

www.dopiewo.pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

ul. Malinowa 41
62-070 Dąbrówka

tel. 61 64 60 891

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.