Artykuły

Zajęcia z higienistkami stomatologicznymi

Klasa 3C uczestniczyła w warsztatach prowadzonych przez higienistki stomatologiczne na temat higieny jamy ustnej oraz właściwego odżywiania.

"Zakochaj się w Polsce"- E-przeowdnik w j.angielskim

Klasy piąte uczestniczyły w innowacji "Zakochaj się w Polsce". Podczas lekcji geografii, j. angielskiego i informatyki uczniowie wykonali ciekawy E-przewodnik promujący ciekawe miejsca w naszym kraju, które warto odwiedzić.

Miło nam ogłosić, że konkurs na najciekawszy E-przewodnik wygrała klasa 5D!

II Szkolny Konkurs Młodego Instrumentalisty - Wyniki

16 maja odbył się II Szkolny Konkurs Młodego Instrumentalisty. W konkursie wzięło udział 23 instrumentalistów.
FILM https://www.youtube.com/watch?v=g6kLs0S-fHk&feature=youtu.be

Z lekturą na scenie

Z lekturą na scenie "bracia Lwie Serce". Klasa 4e i 4d

Plastyczny sukces !

Uczeń naszej szkoły Jakub Matuszewski z klasy 8a otrzymał wyróżnienie w powiatowym konkursie fotograficznym pt."Skrzydła życia". To już kolejna edycja konkursu profilaktycznego pod patronatem Starosty Poznańskiego, organizowana przez Powiat Poznański, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie oraz Komendę Miejską Policji w Poznaniu.

Projekt „CUDZE CHWALICIE, SWEGO NIE ZNACIE”

Na początku maja (6-10 V 2019) realizowana była trzecia przedostatnia część świetlicowego projektu edukacyjnego pt. „CUDZE CHWALICIE, SWEGO NIE ZNACIE”- największe atrakcje Polski.

W tym czasie uczniowie zaznajomili się z tematem „CIEKAWE PRZYRODNICZE MIEJSCA W POLSCE”. Na zajęciach podjęto pogadankę dotyczącą znajomości ciekawych miejsc przyrodniczych Polski, wyświetlono prezentację multimedialną z wybranymi przyrodniczymi atrakcjami Polski oraz z ich położeniem na mapie.

Na podstawie poznanych wiadomości uczniowie wykonali samodzielnie pracę plastyczną pt. „Atrakcja przyrodnicza Polski, która mi najbardziej utkwiła w pamięci”. Efekty podjętych działań nauczycieli świetlicowych oraz samych uczniów możemy obejrzeć na fotografiach poniżej.

II SZKOLNY KONKURS MŁODEGO INSTRUMENTALISTY

16 maja odbędzie się II Szkolny Konkurs Młodego Instrumentalisty.
Regulamin w załączniku.

"Kulturalny świetlik"

Świetlica szkolna zakończyła projekt pt:"Kulturalny świetlik".
Celem projektu było zwiększenie świadomości uczniów dotyczących zasad dobrego wychowania w życiu codziennym oraz podniesienie kultury osobistej wśród uczniów . W galerii prezentujemy zdjęcia wykonane podczas realizacji projektu.

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO-TECHNICZNY

Świetlica szkolna zaprasza do wzięcia udziału w międzyszkolnym konkursie plastyczno-technicznym pt: "Mieszkańcy łąki".

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ

7 czerwca odbędzie się w naszej szkole 6 MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ, tym razem pod patronatem wójta gminy, pana Adriana Napierały.
Szkolne eliminacje do konkursu odbędą się we wtorek, 28 maja o godz. 11.00 w holu szkoły. Chętnych solistów i zespoły prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli j. angielskiego. Regulamin konkursu podajemy w załączniku.

Strony

Bierzemy udział

Organ prowadzący

Gmina Dopiewo

www.dopiewo.pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

ul. Malinowa 41
62-070 Dąbrówka

tel. 61 64 60 891

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.