Artykuły

Pożegnanie klas ósmych

„Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy…” słowami tej piosenki, dnia 25 czerwca 2021r., pożegnaliśmy ósmoklasistów.

Dzień sportu

W dniu 21 czerwca odbył się w naszej szkole Dzień Sportu. Uczniowie z klas 4-8 rywalizowali w sześciu konkurencjach zespołowych

Projekty czwartoklasistów w roku szkolnym 2020/2021 (język polski)

Za nami kolejny rok szkolny, który pod wieloma względami okazał się niezwykły. W tym czasie pełnym wyzwań nikomu nie było łatwo

Projekt edukacyjny „Czyściochowa Akademia” część 3

Od lutego 2021 roku wychowawcy świetlicy realizują projekt edukacyjny pt. „Czyściochowa Akademia”. Jego głównym celem jest kształtowanie prawidłowych nawyków higienicznych wśród uczniów z klas 1 szkoły podstawowej. W trakcie powadzonych zajęć uczestnicy pozyskują cenną wiedzę z zakresu higieny, a przede wszystkim mogą w praktyczny sposób, za pomocą metody eksperymentów, przekonać się o tym, jak ważne jest zachowanie higieny, czystości i co może wiązać się z nieprzestrzeganiem tych zasad.
W trzeciej, ostatniej części edukacyjnej projektu, która trwała do 31 maja 2021r., uczniowie pozyskali wiedzę na temat higieny całego ciała oraz ochrony skóry. Przedstawione zostały im zasady prawidłowej higieny, a tym samym zwrócona została uwaga na odpowiednią pielęgnację skóry.

Wyniki konkursu pt. "Wiosna w moim obiektywie”

Z radością informujemy, że pod koniec maja rozstrzygnięty został konkurs świetlicowy pt. "Wiosna w moim obiektywie”, którego laureatką została uczennica klasy 2B.
Głównym celem konkursu było uwrażliwienie uczniów na piękno przyrody i tym samym rozbudzenie ich ciekawości na świat oraz prezentacja fotografii jako formy wyrazu artystycznego.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie !

SZKOLNY KONKURS PIOSENKI POETYCKIEJ - WYNIKI

SZKOLNY KONKURS PIOSENKI POETYCKIEJ

WYNIKI:

I MIEJSCE - Zuzanna Karczewska 7f

II MIEJSCE - Maja Trawczyńska 5a

III MIEJSCE - Wojciech Tymanowski 5d

Wyróżnienia:

1. Aleksandra Matuszyk 4c

2. Maja Maciejewska 6e

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów związanych ze śpiewem oraz rozwijaniem muzycznej pasji!!!

Jury w składzie: Wojciech Celka, Wojciech Kusiński.

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to dzień świętowania wszystkich dzieci. Specjalnie dla nich, przez 3 dni czerwca, w świetlicy szkolnej przygotowałyśmy wiele atrakcji. Były gry, zabawy z chustą. Wszystkie dzieci z ogromnym entuzjazmem uczestniczyły w zabawach. Najwięcej radości sprawiły zabawy ruchowe z chustą :).

Życzymy wszystkim dzieciom, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i aby trwało jak najdłużej.
Wychowawcy Świetlicy

Wirtualna galeria prac

Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej galerii prac plastycznych uczniów kl.IV-VII w czasie nauki zdalnej.

Dzień Mamy

26.05. obchodziliśmy DZIEŃ MAMY. Z tej okazji klasa 2b przygotowała dla swoich ukochanych Mam niesamowita niespodziankę. Uczniowie wykonali laurkę "Kwiaty w wazonie", zaśpiewali utwór muzyczny pt. "Miły dzień Mamy" i prezentowali swoje wypowiedzi dotyczące Mam. Ciężka praca Dzieci została uwieczniona na filmie. Zapraszamy do oglądania:

youtu.be/yZ_Vr7mQY-A

Wychowawca klasy

Magdalena Kierończyk

Dzień Mamy w klasie 2c

Z okazji Dnia Mamy klasa 2c przygotowała dla swoich mam niespodziankę.

Dzieci przygotowały upominki w postaci laurek, pudełek pełnych miłości, pięknie zaśpiewały piosenkę, rysowały portrety swoich mam.

Całość została uchwycona w krótkim filmiku.

https://drive.google.com/file/d/11HG_t3x1ihFX__QncF2irGxQPnnduS40/view?u...

Strony

Bierzemy udział

Organ prowadzący

Gmina Dopiewo

www.dopiewo.pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

ul. Malinowa 41
62-070 Dąbrówka

tel. 61 64 60 891

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.