Kampania Edukacyjna „Epidemia krótkowzroczności u dzieci. Co rodzic musi wiedzieć?”

Fundacja Wspierania Rozwoju Okulistyki „Okulistyka 21” od początku października prowadzi kampanię edukacyjną na temat krótkowzroczności. Projekt skierowany do rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym jest finansowany przez Urząd Miasta Poznania.

Szkolny Klub Zdobywców Korony Gór Polski zaprasza na Konkurs Fotograficzny Moje Góry oraz do odwiedzania szkolnego fanpage na Facebooku o nazwie SZKOLNY KLUB ZDOBYWCÓW KORONY GÓR POLSKI - MALINOWA 41

W październiku prezentujemy kolejny szczyt należący do Korony Gór Polski. Tym razem to RYSY. Już we wtorek na naszym fanpage pojawi się film z wirtualnym wejściem na najwyższy szczyt naszego kraju 2499 m n.p.m. a w najbliższych dniach dostępna będzie wystawa w holu szkoły oraz otrzymacie specjalne karty pracy do wykonania.

Głównym akcentem października jest Konkurs Fotograficzny.

W konkursie może brać udział każdy uczeń. Konkurs przeprowadzany jest w dwóch kategoriach dla uczniów: klas 1-3 i klas 4-8.

Każdy uczestnik może nadesłać jedną fotografię przedstawiającą jego przygodę, wyprawę lub przyrodę w otoczeniu gór. Dopuszcza się nadsyłanie tylko własnych prac fotograficznych wykonanych metodą tradycyjną lub cyfrową. Technika wykonania zdjęć jest dowolna.

Termin nadsyłania prac mija dnia:25.10.2021 roku

Fotografie należy nadsyłać na skrzynkęmailową:

[email protected]

W temacie wiadomości proszę napisać „Konkurs Fotograficzny–Moje Góry”

Bierzemy udział

Organ prowadzący

Gmina Dopiewo

www.dopiewo.pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

ul. Malinowa 41
62-070 Dąbrówka

tel. 61 64 60 891

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.