III Turniej Szachowy

Z ogromną radością informujemy, że w miesiącu maju odbył się III turniej szachowy w naszej szkole podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów, a rywalizacja była bardzo emocjonująca.

Chcielibyśmy serdecznie pogratulować zwycięzcom turnieju:

I miejsce - Samuel Nowak II miejsce - Dawid Pelko III miejsce - Borys Bejma

Turniej został profesjonalnie poprowadzony przez Wojciecha Chmielewskiego, za co serdecznie dziękujemy. Ponadto, wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy, statuetki oraz koszulki z logo szachów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zawodach i zaangażowanie. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w szachowej karierze! Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach sportowych organizowanych w naszej szkole.

Julia Matysiak - laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady

Julia Matysiak , uczennica klasy 8d Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce, została laureatką I Ogólnopolskiej Olimpiady „Zarazkom wstęp wzbroniony! Zdrowie i higiena na co dzień”. W Olimpiadzie wzięło udział 935 uczniów z 75 szkół. Test składał się z 31 zadań: 30 zamkniętych i 1 otwartego .Olimpiada była zakończeniem udziału uczniów klasy 8d w Akcji TRON.

Ogromne brawa i gratulacje dla Julki.

Bierzemy udział

Organ prowadzący