Zapraszamy do wirtualnej galerii prac plastycznych uczniów naszej szkoły.

Zapraszam do obejrzenia wystawy prac plastycznych uczniów kl. 4 i 5 w wirtualnej galerii naszej szkoły. W normalnych warunkach zajęć w szkole, uczniowie nawzajem obserwują, jak pracują koledzy i koleżanki, wzajemnie się inspirują, mogą oglądać swoje prace na wystawach szkolnych, na tablicach i gazetkach ściennych. Obecny czas nie pozwolił uczniom na pracę i wspólne tworzenie w grupie, każdy pracował i uczył się w odosobnieniu, nie miał możliwości podzielenia się efektami swojej pracy z innymi. Dlatego powstała ta wirtualna wystawa podsumowująca osiągnięcia uczniów, prezentująca niektóre prace plastyczne z poszczególnych tematów.

Proszę popatrzcie, ile ciekawych tematów zrealizowaliście i jakie osiągnęliście wspaniałe efekty ?

Jestem z Was dumna !

nauczyciel plastyki- Jolanta Ewa Krok

Bierzemy udział

Organ prowadzący

Gmina Dopiewo

www.dopiewo.pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

ul. Malinowa 41
62-070 Dąbrówka

tel. 61 64 60 891

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.