Nauka zdalna

Drodzy Uczniowie,
Wiemy, że nauka w domu może być trudna. W prezentacji znajdziesz kilka rozwiązań, które mogą Ci pomóc w mobilizacji sił do nauki zdalnej.
Wierzymy, że czas pandemii minie i powrót do szkoły nastąpi.
Chcemy Ci pomóc w tym przejściowym, trudnym czasie nauki w domu.
Wiemy, że towarzyszą jej różne emocje :
1.Złość na to, że musisz uczyć się przez monitor komputera, a miało być tak "fajnie " w 4 klasie!
2. Smutek, że nie możesz spotkać się na przerwie z rówieśnikami, a kontakty zdalne nie wystarczają , zwłaszcza w 7 i 8 klasie.
3.Rozczarowanie i brak poczucia stałości i bezpieczeństwa ( uczniu 1-3 klas- jesteś w szkole, za chwilę musisz przenieść naukę do domu), nie bój się i uzbrój się w cierpliwość , to minie!!
Zawsze możesz napisać do pedagoga szkolnego i psychologa szkolnego, jeśli masz jakiś problem. Jesteśmy po to, aby Cię wspierać, także w tym trudnym czasie nauki zdalnej.

Kategoria: