MIKOŁAJKOWE DRZEWO KSIĄŻKOWYCH MARZEŃ

Na przełomie listopada i grudnia odbył się szkolny konkurs " Mikołajkowe drzewo książkowych marzeń". Uczestnicy przygotowali projekty okładek oraz krótki opis treści książek, które chcieliby przeczytać lub czytali i chcą polecić innym. Udział wzięło 42 uczniów z klas drugich, trzecich i czwartych. Najlepsze prace : I miejsce "Wilczuś w strasznym lesie" Gabrysia z 4d, II miejsce "Cztery pory roku" Marysia z 4e, III miejsce "Nikola w krainie czarów" Nikola z 4d. Przyznano również cztery wyróżnienia. Najbardziej zaangażowana klasa 2a (z tej klasy wpłynęło 13 prac ) otrzymała słodką nagrodę specjalną.

Dziękuję wszystkim uczestnikom i zapraszam do obejrzenia galerii prac konkursowych w bibliotece.

Tagi:
Kategoria: