Życzenia

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas rodzinnych tradycji, gotowania wigilijnych potraw, szukania gwiazdkowych prezentów, sprzątania i przystrajania domu. Zanim zaczniemy odpoczywać doświadczamy świątecznej gorączki.

Na początku grudnia wychowawcy świetlicy z pomocą dzieci udekorowali świetlicę tworząc zimowy, i świąteczny nastrój.

Dzieci wycinały białe śnieżynki, pomagały stroić okna, które tworzą piękną zimową atmosferę, kolorowe gazetki w świetlicy i na korytarzach przypominają o zimie, Mikołaju i wyczekiwanych prezentach.
Dzieci robiły piękne Mikołaje z papieru, choinkowe dekoracje, oraz wiele innych świątecznych prac.
Podopieczni zaangażowali się również w tworzenie kartek świątecznych, którymi będą mogli obdarować najbliższych oraz wykonywały ciekawe kolorowanki z Mikołajem, rozwiązywali krzyżówki i rebusy, słuchały ciekawych opowieści wigilijnych.
Cały okres przedświąteczny wychowawcy starali się stworzyć atmosferę i nastrój świąteczny puszczając kolędy oraz piosenki o tematyce zimowej.

Niech te święta tak wspaniałe,
Będą całe jakby z bajek.
Niechaj gwiazda z nieba leci,
Niech Mikołaj tuli dzieci.
Biały puch niech z nieba spada,
Niechaj piesek w nocy gada.
Niech choinka pachnie pięknie,
No i radość będzie wszędzie.

Życzą wychowawcy świetlicy