Znamy zwycięzców!

Dzisiejszego ranka tj. 4 marca odbył się drugi etap Konkursu Wiedzy o Lekturach ,,Uwierz w siłę wyobraźni ", przeprowadzany w ramach Tygodnia Języka Ojczystego.

Drużyny zmagały się z zadaniami z zakresu teorii literatury oraz lektur obowiązkowych z klas 4-6.

Rozgrywki wygrała klasa 6d w składzie: Blanka Rozumek, Franciszek Stępiński oraz Alicja Jasińska.

Drugie miejsce zajęła klasa 6a w składzie: Adam Kolasiński, Hanna Manuszewska oraz Szymon Giemza.

Na ostatnim miejscu podium uplasowała się klasa 6f w składzie Natalia Preis-Michalak, Oliwia Leszczyńska oraz Lena Baranowska.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom za doping. Natomiast jesteśmy wdzięczne Radzie Rodziców za możliwość ufundowania nagród.