Złote sztafety !

Dnia 20.09.2018 r. nasza szkoła zorganizowała gminny etap Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych. Bieg odbył się w lasach Dąbrówki, a rywalizowały ze sobą sztafety z Dopiewa, Skórzewa (dwie szkoły), Dąbrówki - Parkowej, Więckowic, Dąbrowy oraz Dąbrówki. Do kolejnego etapu - mistrzostw powiatu poznańskiego - awansowały najlepsze sztafety, w tym dwie reprezentacje naszej szkoły. Zarówno dziewczęta - rocznik 2006 i młodsze, jak i chłopcy w tym roczniku, pokazali charakter i swoje dobre przygotowanie wygrywając w swoich kategoriach wiekowych z widoczną, miażdżącą przewagą. W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewcząt, ulegliśmy Szkole Podstawowej ze Skórzewa (nr 2) plasując się na drugiej pozycji. Z kolei chłopcy po zaciętej walce zajęli III miejsce. Kolejny sprawdzian biegowy przed naszymi uzdolnionymi uczniami już w czwartek podczas finałów powiatu w Kórniku.