Zakończenie klas 8

W ostatnich miesiącach wszyscy musieliśmy zmierzyć się z bardzo trudną sytuacją.. Panująca na świecie pandemia COVID-19, dosłownie z dnia na dzień, zmieniła całą naszą edukację. Nic nie było „normalne”, wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania. Nasi ósmoklasiści w ciągłym stresie oczekiwali na decyzję, czy egzamin odbędzie się, jeśli tak, to kiedy i w jakich warunkach. Wszyscy cieszymy się, że udało nam się z powodzeniem dotrwać do końca roku szkolnego.
Zakończenie klas 8 nie było tak bardzo uroczyste jak w poprzednich latach. Nauczyciele stanęli jednak na wysokości zadania i uczniowie w odpowiednich warunkach mogli odebrać swoje świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. Uroczystość odbywała się osobno dla każdej z klas.
Takie zakończenie roku szkolnego uczniowie będą długo pamiętać, chociażby ze względu na konieczność zakładania maseczek w kontakcie z innymi osobami.

Teraz oczekujemy na wyniki egzaminu ósmoklasisty, które mimo ciężkiej sytuacji z pewnością będą satysfakcjonujące.
oto kilka wspomnień: