XIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Poezja w Obrazach"

Zapraszamy uczniów naszej szkoły z klas III-VIII do udziału w XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Poezja w Obrazach". Celem konkursu jest wykonanie pracy rysunkowej lub malarskiej zainspirowanej wierszem wybranego polskiego poety.

Wymagany format prac to A3, wykonany dowolną techniką na papierze (przy użyciu np. pasteli, farb, pisaków, kredek), bez użycia materiałów sypkich lub wklejania gotowych elementów.

Wszystkie prace muszą być opisane na odwrocie i zawierać następujące informacje:

- imię i nazwisko autora pracy,

- wiek autora,

- adres szkoły lub placówki,

- imię i nazwisko nauczyciela.

Tekst ilustrowanego wiersza z podaniem tytułu i autora należy trwale przytwierdzić na odwrocie pracy plastycznej - nie zszywać i nie spinać spinaczami!

Organizator konkursu - Pałac Młodzieży w Szczecinie przewidział nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

Prace wykonane zgodnie z wymogami Organizatora należy dostarczyć do nauczycieli plastyki kl. IV-V Jolanta Ewa Krok do, kl. VI-VIII Adam Kierończyk do dnia 27 marca 2020 r.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się w załączniku, a także u nauczycieli plastyki.

Życzymy powodzenia,

nauczyciele plastyki Jolanta Ewa Krok i Adam Kierończyk.

Kategoria: