Wyniki konkursu plastycznego „ Się gra, się ma…Playroom z wyobraźni”

Z radością chcemy zakomunikować, że w wyniku głosowania Szkolne Jury w konkursie plastycznym „Się gra, się ma…Playroom z wyobraźni” na projekt świetlicy marzeń w dniu 04.12.2020r. wybrało trzy zwycięskie prace. Spośród prawie 150 nadesłanych prac uczniów - prace uczennic Marysi Gałeckiej, Julii Napierały i Leny Norsesowicz zostały docenione i wyróżnione pod kątem wartości artystycznych, doboru środków wyrazu plastycznego oraz zgodności z tematem konkursu.

Prace zostały wysłane do organizatora konkursu. Nagrodą jest stworzenie Playroomu z Wyobraźni (tj. remontu i aranżacji świetlicy na podstawie zwycięskiego pomysłu dziecka zaaranżowanego przez architekta) o łącznej wartości 20 000 zł.

Trzymamy kciuki za nasze laureatki!

Przypominamy, że w dalszym ciągu do 22 grudnia trwa głosowanie na naszą szkołę o wygraną jaką jest wyposażenie świetlicy w zestaw gier.

To od nas zależy, czy spośród 464 zgłoszonych szkół będziemy w zwycięskiej 30.

www.siegrasiema.com/swietlice/188