"Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci".

Nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do projektu "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci".

Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, a także zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do szkolnej akcji mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz szkoły.

Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!

Termin akcji: 22.01.- 02.02.2024 r.

Zbieramy: komputery, drukarki, monitory, telefony, sprzęt RTV i AGD, baterie, akumulatory, kable itp. Listę sprzętu wysyłam w załączniku.

Kartony na zbiórkę będą wystawione w części A i B przy portierni. Można też przynosić zużyty sprzęt do sali A14.

Sprzęt wielkogabarytowy (lodówki, pralki, zmywarki itp.) będziemy zbierać 1 i 2 lutego. Miejscem zbiórki jest brama w części A pomiędzy szkołą a boiskiem.

Zachęcam wszystkich do zaangażowania!

Proszę wychowawców, aby przypomnieli o akcji swojej klasie. Maile o akcji zostały wysłane do uczniów i rodziców.

Uczniowie za akcję otrzymają pochwały listy będą znajdować się w portierni lub u mnie.