Wiosna w klasach młodszych

Po długiej i mroźnej zimie, wszyscy zatęskniliśmy za ciepłym wiatrem, kwitnącymi kwiatami oraz śpiewającymi ptakami...
Obchody powitania najpiękniejszej pory roku w Naszej Szkole rozpoczęły się od konkursu na najładniejszy wizerunek Pani Wiosny. Wszystkie klasy 1-3 przygotowały plakaty i przyozdobiły nim drzwi swojej sali. Uczniowie klas starszych, którzy oceniali prace młodszych kolegów mieli duży problem z wyborem najciekawszej pracy. Wszystkie plakaty zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami. Na podium stanęły zajmując miejsca:
Klasa 3A i 2B – I miejsce
Klasa 1E - II miejsce
Klasa 1C - III miejsce
Oprócz wykonania prac plastycznych zadaniem wszystkich uczniów była wycieczka do pobliskiego lasu w poszukiwaniu śladów nadchodzącej wiosny. Każda klasa udokumentowała swoje obserwacje na zdjęciach.
Spotkaliśmy się również w tym tygodniu w holu szkoły po to, by przywitać Panią Wiosnę wspólnym śpiewem i tańcem. To spotkanie wprowadziło wszystkich w pogodny wiosenny nastrój.