WIELKI SUKCES NASZYCH UCZNIÓW !

MAMY LAUREATÓW WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU GEOGRAFICZNEGO !
Uczniowie klas ósmych Adam Pelko i Bartosz Rosół, reprezentowali Szkołę Podstawową im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce, w finale Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego. W tym roku szkolnym konkurs odbywał się pod hasłem „ Wielkopolanie na Czarnym Lądzie ”. Uczestnicy musieli wykazać się doskonałą znajomością środowiska naturalnego oraz problemów politycznych, demograficznych i gospodarczych Afryki. Egzotycznie brzmiące nazwy Sahel, Ruwenzori, Danakil czy Okawango, nie mają już dla nich tajemnic. Długie przygotowania pod kierunkiem nauczyciela oraz zaangażowanie młodych entuzjastów geografii, przyniosło wspaniałe rezultaty. Adam i Bartosz zdobyli tytuły Laureatów konkursu, osiągając bardzo dobre wyniki. Obaj znaleźli się w pierwszej piątce zwycięzców.
Gratulujemy i życzymy kolejnych osiągnięć!