WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW 2023-2024 – ROZDANIE NAGRÓD

Nasza reprezentantki zdobyły drużynowy tytuł Mistrzyń Polski!

18 czerwca odbyła się na Malinowej uroczystość rozdania nagród za sukcesy w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników. Konkurs rozpoczął się w październiku 2023r., a zakończył finałem 9 maja 2024. W naszej szkole, do pierwszego etapu przystąpiło 131 uczniów. Co roku ta liczba rośnie. Przeczytanych zostało około 600 książek !!!
W finale ogólnopolskim 9 maja, w kategorii klas 1-3, Dąbrówkę reprezentowała drużyna zwycięskich półfinalistek z klasy 3D: Dominika F., Zuzia W. i Ania S. Dziewczynki ostatecznie uzyskała wynik 100% punktów i zdobyły tytuły Mistrzyń Polski. W kategorii klas 7-8 , tytuł V-ce Mistrza Polski otrzymał Samuel N. z klasy 7A. To wielkie sukcesy!
Doskonałe wyniki pozwoliły również na przyznanie tytułów: Mistrzyni Szkoły dla Ani B. z 3C oraz dwóch v-ce Mistrzyń: Karoliny O. z 2E i Yevy K. z 3D.
Na specjalne wyróżnienie zasługują uczniowie klas pierwszych, którzy dzielnie rywalizowali ze starszymi kolegami i otrzymali dyplomy Znakomitych Czytelników: Antonina, Tobiasz, Dominik i Gabriela z 1D, Melania i Wiktor z 1C oraz Michalina z 1B. Rozdano około 40 nagród książkowych, ufundowanych przez Radę Rodziców. Gratulujemy wszystkim czytelnikom WLC! Już teraz zapraszamy na kolejną edycję konkursu w październiku!

Bierzemy udział

Organ prowadzący

Gmina Dopiewo

www.dopiewo.pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

ul. Malinowa 41
62-070 Dąbrówka

tel. 61 64 60 891

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.