WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW!

Przystępujemy do V Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego, skierowanego do wszystkich uczniów lubiących czytać, poznawać, rozwijać wyobraźnię. Celem konkursu jest zachęcenie młodego pokolenia do czytania oraz skupienie wokół wspólnego czytania dzieci wraz z rodzicami. Misją wydarzenia jest promowanie czytelnictwa jako ciekawej i rozwijającej formy spędzania wolnego czasu.Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: dla uczniów klas I - IV oraz uczniów klas V - VIII.

Należy zdobyć 10 sprawności czytelniczych po przeczytaniu 10 książek z listy konkursowej /dostępna w bibliotece szkolnej/ i wypełnienie do każdej z nich testu. Książki czytacie systematycznie do marca, testy otrzymujecie od koordynatora w szkole, wypełniacie w domu i oddajecie w bibliotece szkolnej. Uczniowie z najlepszymi wynikami przechodzą do II etapu.

ETAPY KONKURSU

ETAP I Szkolno-biblioteczny 25 Listopada 2019 - 13 Marca 2020

ETAP II Test kwalifikacyjny Marzec 2020

ETAP III Powiatowy Kwiecień 2020

Szczegóły regulaminu znajdują się na stronie internetowej konkursu wielka-liga.pl/o-konkursie/ oraz wielka-liga.pl/regulamin/ .

Zapraszamy i gorąco zachęcamy do udziału!

Zgłoszenia przyjmują p. Anna Zioło - kategoria I-IV i p. Beata Prusak kategoria V-VIII.

Kategoria: