,,Uwierz w siłę wyobraźni" - wyniki

W ostatni piątek 4 marca w holu naszej szkoły odbył się II etap szkolnego Konkursu Wiedzy o Lekturach ,,Uwierz w siłę wyobraźni". Reprezentacje klas szóstych wyłonionych w eliminacjach podczas Tygodnia Języka Polskiego rywalizowały ze sobą o statuetkę laureata.

Walka była naprawdę zacięta, a poziom wiedzy uczniów o lekturach z klas 4-6 bardzo wyrównany. Uczniowie mierzyli się ze sobą w kilku rundach, natomiast w rundzie finałowej uczestniczyły dwie klasy.

Poniżej wyniki:

I miejsce - klasa 6c (reprezentacja w składzie: Nina Gaweł, Dawid Pelko, Alex Szymański)

II miejsce - klasa 6a (reprezentacja w składzie: Grzegorz Nowacki, Jakub Śliwiński, Maja Trawczyńska)

III miejsce - klasa 6d (reprezentacja w składzie: Zofia Bąbelek, Bartosz Nagodziński, Anastazja Szymczak)

Poza podium znalazła się klasa 6b, którą reprezentowali: Bruno Drygas, Hanna Augustyniak i Aleksander Matela.

Nagrody dla pierwszego miejsca ufundowało Wydawnictwo Literackie z siedzibą w Krakowie.

Zapraszamy do galerii zdjęć (21 fotografii).

Organizatorki

Paulina Frankiewicz i Natalia Żuk