Uśmiechajmy się jak najczęściej!

6 października w naszej szkole obchodzony był Światowy Dzień Uśmiechu. To radosne święto przypada co roku w pierwszy piątek października i ma przypominać nam o tym, że ,,śmiech to zdrowie’’. Pomysłodawcą tego dnia był Harvey Ball, autor znanego na całym świecie symbolu żółtej buźki, tzw. ,,smiley face’’, stworzonej w 1963 r. Symbol ten reprezentuje dokładnie to, co na co dzień chcemy dostrzegać jak najczęściej u innych ludzi – bezinteresowny uśmiech i radość życia.
Aby uczcić to święto, Mały Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich uczniów z klas 1-3 papierowe opaski na rękę z cytatami o uśmiechu. Każdy uczeń, który wchodził do szkoły został obdarowany uśmiechem, a także opaską z cytatem o uśmiechu.
Zachęcamy wszystkich do dzielenia się pozytywną energią i przeniesienia święta uśmiechu na każdy dzień w roku!
"Uśmiechaj się więc…. i niech reszta świata zastanawia się dlaczego…"

Mały Samorząd Uczniowski