Uroczyste wręczanie kart rowerowych

W dniu 21 czerwca 2017 r. odbyło się uroczyste wręczenie uczniom klas czwartych ich pierwszego prawa jazdy- karty rowerowej.
Warunkiem otrzymania tego ważnego dokumentu było wcześniejsze zaliczenie testów z wiadomości teoretycznych dotyczących przepisów ruchu drogowego oraz znajomości znaków drogowych, jak również pomyślne zdanie egzaminu praktycznego.
Pani dyrektor Iwona Napierała przestrzegała przed brawurową jazdą, życząc rozwagi i ograniczonego zaufania, aby jazda była przyjemna , ale przede wszystkim bezpieczna.
Obecni byli przedstawiciele Policji - Rewiru Dzielnicowych w Dopiewie :
- st. sierż. Marta Juś
- st. sierż. Jarosław Traczykowski

Dzielnicowa st. sierż. Marta Juś podkreśliła ważność kart rowerowych, uprawniających do poruszania się po drogach publicznych, ale jednocześnie uczulała na konieczność przestrzegania przepisów ruchu drogowego.

nauczyciel wychowania komunikacyjnego
Mirosław Tomiak