Uroczysta Gala wręczenia nagród Ogólnopolskiego Konkursu "Wielka Liga Czytelników" 2023

Aby docenić i wyróżnić laureatów oraz finalistów konkursu WLC, 13 czerwca w naszej szkole została zorganizowana uroczysta Gala rozdania nagród „VI edycji Wielkiej Ligi Czytelników”. Swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Dopiewo – Pan Paweł Przepióra, który wraz z Panią Dyrektor Iwoną Napierałą wręczyli zwycięskie puchary drużynowym Mistrzom Polski. Wręczono również medale Mistrzom Szkoły, a także dyplomy i książki finalistom etapu szkolnego. Wszystkie nagrody rzeczowe ufundowała Rada Rodziców. Galę uświetnił występ formacji tanecznej uczniów z klasy 3D, którzy zaprezentowali układ taneczny „MATRIX”, w choreografii pani Iwony Jackowskiej.
Osiągnęliście zamierzony cel, zdobyliście drużynowe tytuły Mistrzów Polski Wielkiej Ligi Czytelników! Wasza wytrwałość i pracowitość przyniosła znakomite rezultaty! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.
Zapraszamy do kolejnej edycji „Wielkiej Ligi Czytelników” w październiku 2023.

Kategoria: