Udane występy naszych drużyn w Turnieju o Puchar Tymbarku

W poniedziałek 13 listopada na boiskach Korony w Zakrzewie odbył się gminny etap turnieju piłki nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Do rywalizacji stanęły szkoły podstawowe z terenu naszej gminy. Uczestnikom nie straszna była nawet deszczowa i wietrzna pogoda, bowiem emocje rozgrzewały wszystkich uczestników. Nasze drużyny pod wodzą nauczycieli WF pana Wojtka i pana Łukasza spisały się bardzo dobrze. Młodsi uczniowie w kategorii U10 zajęli drugie miejsce ustępując tylko klasie piłkarskiej „Kanarki Dopiewo” ze szkoły podstawowej w Dopiewie. Mecz między tymi drużynami był bardzo zacięty, tym bardziej szkoda niewykorzystanych sytuacji pod bramką rywala, w tym nawet rzutu karnego, bowiem jak się okazało w ostatecznej klasyfikacji to właśnie ten rywal okazał się najlepszy i awansował do dalszego etapu. Nasza szkoła wyprzedziła ekipy z Dąbrowy, Konarzewa, Skórzewa i Zakrzewa. Jeszcze lepiej spisali się starsi uczniowie, którzy w kategorii U12 wygrali rywalizację i na wiosnę zagrają w etapie powiatowym. Ściskajmy kciuki za naszą drużynę bowiem na zwycięzców etapu wojewódzkiego czeka niezapomniana przygoda i mecze na Stadionie Narodowym w Warszawie. Powodzenia!

Łukasz Berczyński
Wojciech Janicki