''The Alien Grammar Show''.

W środę, 7 listopada wystąpił w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce teatr The Bear w angielskim przedstawieniu ''The Alien Grammar Show''. Przedstawienie okazało się bardzo interesujące i zabawne. Oto fragmenty listów nadesłanych przez Państwa po spektaklu:

''W imieniu Syna dziękuję
...moc zadowolenia i ubawienia
"chciałbym jeszcze raz" ...to NAJ... recenzja''

''Bardzo fajny pomysł. Szkoda, że na 850 uczniów tak niewielu wzięło udział. Myślę, że trzeba wiecej wymagać i nakazywać. Z dobrowolnością bywa różnie. Takich wydarzeń powinno być wręcz więcej. Dziękuję za organizację.''
''….chciałabym bardzo podziękować za bardzo cenną inicjatywę jakim było zorganizowanie wczorajszego spektaklu. Moja córka była obecna i jest zachwycona.
Nie wiem ile dzieci ostatecznie się zdecydowało, ale mam nadzieję, że nadal będą organizowane takie fajne, wartościowe edukacyjne wydarzenia.''