Szkolny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych.

1. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie przestrzennej szopki bożonarodzeniowej statycznej lub ruchomej o wymiarach nie większych jak 40cm*40cm*40cm. Należy uwzględnić wyraźne elementy tradycji Bożego Narodzenia. Oceniane będą: nawiązanie do tradycji, architektura, figurki, kolorystyka, nowatorstwo, dekoracyjność i ogólne wrażenie estetyczne.

2. Prace będą oceniane w trzech kategoriach:

- klasy 1-3

- klasy 4-5

- klasy 6-8

3. Konstrukcja szopki powinna być stabilna, a wszystkie jej elementy dobrze przymocowane. Praca powinna zawierać informacje: imię i nazwisko ucznia oraz klasa.

4. Szopkę trzeba dostarczyć do 11.12.2019 r. (środa) do organizatorek konkursu. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 20 grudnia.

Jolanta Stefańska, Karina Serafin, Anna Wendeker, Alina Wolna - Sobczak