Szkolny Klub Zdobywców Korony Gór Polski zaprasza na Konkurs Fotograficzny Moje Góry oraz do odwiedzania szkolnego fanpage na Facebooku o nazwie SZKOLNY KLUB ZDOBYWCÓW KORONY GÓR POLSKI - MALINOWA 41

W październiku prezentujemy kolejny szczyt należący do Korony Gór Polski. Tym razem to RYSY. Już we wtorek na naszym fanpage pojawi się film z wirtualnym wejściem na najwyższy szczyt naszego kraju 2499 m n.p.m. a w najbliższych dniach dostępna będzie wystawa w holu szkoły oraz otrzymacie specjalne karty pracy do wykonania.

Głównym akcentem października jest Konkurs Fotograficzny.

W konkursie może brać udział każdy uczeń. Konkurs przeprowadzany jest w dwóch kategoriach dla uczniów: klas 1-3 i klas 4-8.

Każdy uczestnik może nadesłać jedną fotografię przedstawiającą jego przygodę, wyprawę lub przyrodę w otoczeniu gór. Dopuszcza się nadsyłanie tylko własnych prac fotograficznych wykonanych metodą tradycyjną lub cyfrową. Technika wykonania zdjęć jest dowolna.

Termin nadsyłania prac mija dnia:25.10.2021 roku

Fotografie należy nadsyłać na skrzynkęmailową:

W temacie wiadomości proszę napisać „Konkurs Fotograficzny–Moje Góry”

W treści wiadomości należy podać: imię i nazwisko, klasę oraz tytuł pracy i miejsce wykonania zdjęcia

Ocena prac przez Jury nastąpi do 27.10.2021roku

Zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni przez Mobidziennik a uroczyste wręczenie nagród wraz z wystawą prac (wernisaż Konkursu) odbędzie się w piątek 29.10.2021 w holu szkoły

Wyniki Konkursu wraz ze zdjęciami zostaną opublikowane na szkolnej stronie internetowej szkoły oraz na portalu społecznościowym FB–Szkolny Klub Zdobywców Korony Gór Polski Malinowa 41

Regulamin Konkursu w załączniku.

Zapraszamy!!!