Szkolne Jasełka

Dnia 22 grudnia 2016 w Naszej szkole odbywały się spotkania świąteczne klas z wychowawcami. Z tej okazji klasy 2a i 2b przygotowały przedstawienie jasełkowe, które wystawiono dla obu zmian.
Uczniowie występowali w pięknych strojach, była Maryja z Józefem, aniołki, prorocy, pasterze i Trzej Królowie. Dzieci poprzez krótkie przedstawienie zapoznali innych z historią narodzin Jezusa w Betlejem. Zachęcali również do odwiedzenia stajenki z czystymi sercami. Aniołki i pasterze pięknie śpiewali pastorałki i kolędy, w których śpiew włączyli się zgromadzeni widzowie. Na koniec złożono wszystkim życzenia świąteczne.
Mamy nadzieję, że wszystkie dzieci odpoczęły i były zadowolone ze swoich prezentów pod choinką ;-)
Anna Wendeker, Anna Pastwa, Magdalena Fliegel-Kosicka