Szkoła Małego Inżyniera

Nasza szkoła została zgłoszona do programu "Szkoła Małego Inżyniera".

Już od jutra prosimy o głosowanie na naszą szkołę - poniżej link do oddawania głosów :

Głosowanie odbędzie się w dniach 26.11.2018-07.12.2018.

Głosowanie odbywa się za pośrednictwem Serwisu poprzez kliknięcie „głosuj”. Każdy głosujący może głosować tylko raz w ciągu danego dnia, na jednego wybranego przez siebie Uczestnika. W kolejnym dniu ten sam głosujący może oddać kolejny głos.

Aby oddać głos należy podać na stronie projektu numer telefonu komórkowego, na który wysłany zostanie SMS z kodem. Po prawidłowym wprowadzeniu otrzymanego kodu głos jest doliczany do punktacji wybranej wcześniej szkoły.

Głosowanie jest bezpłatne, koszt wysyłki SMS z kodem pokrywa Volkswagen Poznań.

Organizatorzy nie będą wykorzystywać wprowadzonych numerów telefonów do jakichkolwiek innych celów za wyjątkiem działań związanych z przebiegiem głosowania, w tym nie będą przesyłać żadnych informacji marketingowych oraz promocyjnych.

Uczniowie naszej szkoły liczą na Państwa głosy.