SYMBOLE NARODOWE - projekt edukacyjny w 3d

Uczniowie podzieleni na grupy zadaniowe opracowali informacje dotyczące godła, flagi i hymnu. Trzecioklasiści przygotowali się bardzo fachowo do wystąpienia. Na zajęciach były prelekcje urozmaicone o plakaty, albumy, quizy oraz rekwizyty. Niewątpliwym hitem projektu była aplikacja edukacyjna z grą Milionerzy. (Gra stworzona przez Wojtka J.) Uczniowie sprawdzili co zapamiętali w czasie lekcji zostając milionerami. :-) Duże zainteresowanie wzbudziły własnoręcznie wykonane rekwizyty takie jak: godło, flaga i wielki orzeł. Jedno jest pewne uczniowie z klasy 3d wiedzą, że polskie symbole narodowe wyrażają miłość Polaków do ojczyzny i dążenie do jedności narodu. Są znamionami tożsamości, honoru, dumy i godności Polaków. To one zapewniają nam godne miejsce wśród innych narodów i państw.

Klasa 3d udostępniła część swoich materiałów w holu szkoły części B.

Zapraszamy do oglądania.

Joanna Jurek z 3d