Świetna postawa naszych uczniach w turniejach unihokeja.

W minionym tygodniu nasza szkoła była organizatorem Igrzysk dzieci w unihokeju. Na specjalnie przygotowanym boisku z profesjonalnymi bandami rozegraliśmy gminny etap rozgrywek unihokeja. Nasi zawodnicy i zawodniczki zaprezentowali się bardzo dobrze. Pokonując wszystkich rywali zarówno reprezentacja a dziewcząt i chłopców zakwalifikowała się do półfinału powiatu i miejmy nadzieję powalczymy o awans do ścisłego finału godnie reprezentując szkołę i gminę Dopiewo na sportowych arenach Wielkopolski.

Nieco gorzej poszło starszym uczniom, którzy ulegli starszym kolegom i koleżankom z Gimnazjum w Dopiewie zdobywając tytuł wicemistrzów. Pokazaliśmy charakter, zaangażowanie i dobrą grę. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w dalszym etapie. Ze sportowym pozdrowieniem nauczyciele WF.