Świetlicowy konkurs sportowy.

Nauczyciele świetlicy zorganizowali konkurs sportowy dla uczniów klas pierwszych uczestniczących w zajęciach świetlicowych. Zawody odbyły się 18 maja 2022 roku i zostały zorganizowane na boisku szkolnym. Uczniowie zostali podzieleni na zespoły według swoich klas. Wzięli udział w kilku konkurencjach. Były to między innymi: bieg z przełożeniem szarfy i obiegnięciem pachołka, prowadzenie nogą piłeczki czy rzuty piłką do kosza.

Podczas konkursu panowała atmosfera „zdrowej rywalizacji”. Dzieci bardzo zaangażowały się w kibicowanie swoim koleżankom i kolegom. Uczniowie wykazali się dużą sprawnością fizyczną, koncentracją podczas wykonywania zadań oraz dyscypliną. Rywalizacji towarzyszyła wspaniała, piękna i słoneczna pogoda. Miejmy nadzieję, że będzie jeszcze wiele okazji do zorganizowania podobnych zawodów, ponieważ zostały one przyjęte przez dzieci bardzo pozytywnie.