Świetlica szkolna zaprasza do udziału w konkursie plastycznym organizowanym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad o nazwie „Drogi Przyszłości”

Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych, w dwóch kategoriach wiekowych:
1) uczniowie klas I-III;
2) uczniowie klas IV-VIII.

Konkurs polega na przygotowaniu pracy plastycznej o tematyce obejmującej wyobrażenia o drogach w przyszłości, bezpieczeństwie na drogach, oznakowania dróg oraz podróżowania nimi.

Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną w formacie A4 (210 x 297 mm)

Na odwrocie pracy powinny znaleźć się następujące informacje: imię i nazwisko autora, klasa, nazwa i adres szkoły.

Regulamin konkursu:

Prace z kl. I-III prosimy przekazać Pani Iwonie Szymkowiak, Barbarze Woźniak
z kl. IV-VIII prosimy przekazać Pani Jolancie Krok, Panu Adamowi Kierończykowi.

Termin oddania prac: 15.10.2019 r.

Szkolne jury w składzie Iwona Szymkowiak, Barbara Woźniak, Jolanta Krok, Adam Kierończyk wybierze maksymalnie 3 prace z każdej grupy wiekowej, które zostaną przekazane do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.