Sukces w powiecie

7 kwietnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie odbył się Finał XVIII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów „Wiosenne Przebudzenie” , w którym wzięli udział uczniowie z Naszej szkoły – laureaci gminnego konkursu. Gminę Dopiewo z kategorii klas I – III reprezentował Tymon Kuzemczak z klasy 2 d, a w kategorii klas IV – VI Maria Gładyś z klasy 4 d, którzy pięknie recytowali przygotowane przez siebie wiersze: „O Grzesiu kłamczuchu i jego Cioci” oraz „Miss stonoga”.
Wszyscy młodzi artyści byli świetnie przygotowani. Po długich obradach jury podziękowało wszystkim uczestnikom i ogłoszono wyniki. Wielką radością był moment, gdy w kategorii klas I – III na najwyższym podium stanął Tymon Kuzemczak, który urzekł wszystkich na sali nie tylko talentem, ale poczuciem humoru.
Gratulujemy ogromnego sukcesu i życzymy dalszych sukcesów!

Anna Pastwa

Kategoria: