SPOTKANIE AUTORSKIE W BIBLIOTECE

W środę 11 grudnia, uczniowie klas 3A i 3B, brali udział w spotkaniu z pisarką, panią Joanną Wachowiak. Autorka opowiadała o swoich książkach i ich bohaterach. Mówiła, że w treści często umieszcza swoje przeżycia, obserwacje i marzenia
z dzieciństwa. Młodzi słuchacze mieli okazję na chwilę zagościć na innej planecie i przekonać się, że nie tak łatwo nawiązać kontakt z obcymi istotami.

Pierwszą książkę pani Joanna stworzyła z bajek, które opowiadała swojej małej córeczce, nosi tytuł "Opowiastki dla małych uszu". Najnowsza książka pt."Awaria" wprowadza dzieci w świat nowoczesnych technologii i przygód w skomputeryzowanym świecie, gdzie nie o wszystkim decyduje człowiek. Zachęcam do czytania razem z dziećmi!

Dziękujemy pani Kasi z Filii Biblioteki Gminnej za zaproszenie.

Kategoria: