Przyszła jesień z pełnym koszem

W październiku w świetlicy jesień rozgościła się na dobre! Obchodziliśmy wiele dni tematycznych, takich jak dzień jabłka, dzień drzewa, dzień origami czy dzień dyni. Uczniowie mieli okazję do mnóstwa sensorycznych doznań: mogli przespacerować bosymi stopami po ścieżce z darów jesieni, były zabawy z cieczą nienewtenowską, a także z plasteliną. W przerwach od jesiennych rozrywek czytaliśmy książki, wykonywaliśmy kolorowe zakładki, a także muzykowalismy. Świetliki miały okazję stworzyć swój własny instrument muzyczny i zachwycać się jego brzmieniem, a także poznawać dźwięki innych popularnych instrumentów muzycznych. Zabawy ruchowe i taneczne były wielką frajdą dla uczniów. Zapraszamy do galerii, gdzie można obejrzeć zdjęcia z październikowych zajęć.