Projekt „CUDZE CHWALICIE, SWEGO NIE ZNACIE”

Na początku maja (6-10 V 2019) realizowana była trzecia przedostatnia część świetlicowego projektu edukacyjnego pt. „CUDZE CHWALICIE, SWEGO NIE ZNACIE”- największe atrakcje Polski.

W tym czasie uczniowie zaznajomili się z tematem „CIEKAWE PRZYRODNICZE MIEJSCA W POLSCE”. Na zajęciach podjęto pogadankę dotyczącą znajomości ciekawych miejsc przyrodniczych Polski, wyświetlono prezentację multimedialną z wybranymi przyrodniczymi atrakcjami Polski oraz z ich położeniem na mapie.

Na podstawie poznanych wiadomości uczniowie wykonali samodzielnie pracę plastyczną pt. „Atrakcja przyrodnicza Polski, która mi najbardziej utkwiła w pamięci”. Efekty podjętych działań nauczycieli świetlicowych oraz samych uczniów możemy obejrzeć na fotografiach poniżej.