Pożegnanie klas ósmych

„Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy…” słowami tej piosenki, dnia 25 czerwca 2021r., pożegnaliśmy ósmoklasistów. Niektórzy z nich uczęszczali do naszej szkoły aż 9 lat. Dlatego nikogo nie dziwiło to, że był to dzień pełen wzruszeń.
Na początku, podczas oficjalnej części odczytano listy od Ministra Edukacji Narodowej oraz wójta Gminy Dopiewo – p. Pawła Przepióry. Krótką przemową również pożegnała ósmoklasistów Dyrektor Iwona Napierała. Wśród tego rocznika znalazło się wielu zdolnych uczniów, którzy zostali wyróżnieni nagrodami wójta oraz tymi ufundowanymi przez Radę Rodziców. Dyrektor Iwona Napierała wraz z wychowawcami klas 8a, 8b, 8c, 8d i 8e wręczyła świadectwa z wyróżnieniem. W części artystycznej, oprócz piosenek i wierszy przygotowanych przez klasy 7, mogliśmy wysłuchać podziękowań ze strony ósmoklasistów. Po części oficjalnej absolwenci wraz z wychowawcami udali się do klas, aby pożegnać się w najbliższym gronie.
Wszystkim absolwentom jeszcze raz życzymy samych sukcesów, spełnienia marzeń i realizacji własnych planów. Pamiętajcie, że „wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń!”.
Mamy nadzieję, że czas spędzony w murach naszej szkoły będziecie dobrze wspominać.
Powodzenia!

Bierzemy udział

Organ prowadzący

Gmina Dopiewo

www.dopiewo.pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

ul. Malinowa 41
62-070 Dąbrówka

tel. 61 64 60 891

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.