Pomagamy zwierzętom

W Kole mieści się Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom ANIMAL HELP. Podopieczni tego stowarzyszenia to zwierzęta, z których niestety część nie znajdzie już domu... Około 60 psiaków, 3 konie i 2 koty są niewidome. Znajdują się tam również zwierzęta po zabiegach i operacjach, które wymagają opieki medycznej oraz takie, które chciałyby znaleźć jeszcze swój wymarzony dom.
W związku z tym, że My chcemy, lubimy i potrafimy pomagać ogłaszamy zbiórkę:
- karmy dla zwierząt,
- poduszek, prześcieradeł, zużytej pościeli, kołder (bez wypełnienia pierzem :) )
- środków czyszcząco- dezynfekujących...
Każda pomoc będzie z wdzięcznością i entuzjazmem przyjęta przez Opiekunów zwierzaków, a one same będą bardzo szczęśliwe. My natomiast będziemy wielce usatysfakcjonowani, że kolejny raz daliśmy „kawał serducha”
Zbiórkę rozpoczynamy od poniedziałku 18.03. W szkole obok plakatów ustawione zostaną kartony, do których można wkładać przyniesione rzeczy Dziękujemy i liczymy, że jak zawsze damy z siebie „maxa”. Zbiórka trwa od 18.03 do 18.04.2019r. 
Szkolny Klub Wolontariusza

Kategoria: