Podsumowanie Tygodnia MAtematyka

W pierwszych dniach Tygodnia Matematycznego ( 11-14 marca) uczniowie mogli rywalizować między sobą biorąc udział w różnych konkursach matematycznych.
W poniedziałek rozwiązywali zadania przedstawione za pomocą kodów QR, w pozostałych dniach różne łamigłówki, zagadki logiczne, sudoku, układali tangramy, zapałczane wzory i odpowiadali na wylosowane pytania – quizy.
Wszyscy uczniowie kl.4-8 otrzymali karnety, w których nauczyciele wpisywali odpowiednią ilość uzyskanych punktów. W czwartek po zakończonej rywalizacji oddawali wypełnione karnety swoim nauczycielom matematyki. Po podliczeniu okazało się że największą ilością punków pochwalić się mogła Zosia Grześkowiak. Najlepsi otrzymali cenne nagrody.
Najlepsza „ 10” :
1. Zofia Grześkowiak.
2. Paweł Sadowski
3. Zofia Pospieszna
4. Anna Mirecka
5. Stanisław Stankiewicz
6. Marianna Chmura
7. Wiktoria Mrugalska
8. Hubert Baciak
9. Agata Frasunkiewicz
10. Adrian Jańczak

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów matematycznych!
podsumowanie