Podsumowanie projektu międzynarodowego: Crossing borders through English: Poland and Spain

W grudniu 2019 roku nasza szkoła nawiązała współpracę ze szkołą CEIP Arcipreste de Hita, El Espinar, Hiszpania. Miesięczny projekt polegał na wymianie listów, pocztówek i kartek z życzeniami między naszą szkołą, a Hiszpańską. W działaniu wzięli udział uczniowie klas 3c i 5e, ucząc się od swoich kolegów z innych krajów o geografii, tradycjach i życiu dnia codziennego Hiszpanii. Równolegle te działania prowadziła w szkole Hiszpańska kadra pedagogiczna na temat Polski. Projekt dał dużo radości związanej z czekaniem na wiadomości od kolegów oraz urozmaicił lekcje prowadzone w klasie.

Kategoria: 

Bierzemy udział

Organ prowadzący

Gmina Dopiewo

www.dopiewo.pl

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

ul. Malinowa 41
62-070 Dąbrówka

tel. 61 64 60 891

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.