Podróż marzeń

Uczniowie klas: 5e, 6a, 6b, 6c, 6d i 7d, mieli możliwość wykonania zadania dla chętnych pt. „Podróż marzeń”. Zadanie polegało na zaplanowaniu wycieczki marzeń dla swojej rodziny. Należało wybrać miejsce, ustalić całkowity koszt wycieczki, w tym: przejazdy, noclegi, wyżywienie, atrakcje, wskazać zabytki, które warto w danym miejscu zobaczyć.
Uczniowie realizując zadanie, wykazali się dużą wiedzą oraz kreatywnością. Najczęściej wybierane miejsca, do których uczniowie wraz z rodziną chcieliby pojechać, to m.in.: Kraków, Bydgoszcz, Katowice, Warszawa, Paryż, Londyn, pojawiła się także Japonia, Malediwy.
Realizacja zadania dała uczniom możliwość, wykorzystania wiedzy i umiejętności zdobytych podczas lekcji: matematyki, geografii, historii, plastyki.

Życzę, by Wasze marzenia się spełniły :)

nauczyciel matematyki
Edyta Hamera