PLEBISCYT EDUKACYJNY 2023

Od kilku tygodni Czytelnicy "Głosu Wielkopolskiego" zgłaszali nauczycieli oraz placówki edukacyjne i ich dyrektorów do nagród w wielkim plebiscycie edukacyjnym.
Miło nam poinformować, że nasza szkoła została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody w tegorocznej edycji Plebiscytu Edukacyjnego 2023g>.
Jednocześnie nominację do nagrody otrzymała także dyrektor naszej placówki Iwona Napierała
Ponadto nominacje otrzymali pracujący w naszej szkole nauczyciele: Katarzyna Araszewska, Natalia Baliniak, Agata Ezewusi i Paulina Frankiewicz

We wtorek, 24 października rozpoczęło się głosowanie, w którym laureaci zostaną wybrani najpierw osobno w miastach i powiatach, później w skali województwa, a następnie w ogólnopolskim finale.
Zagłosuj na pracowników edukacji!
Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w naszym serwisie internetowym pod adresem: www.gloswielkopolski.pl/nauczyciel
Wciąż możesz też zgłosić swoich kandydatów do nagród.