Pierwsze koty za płoty w klasie 1D

Minął pierwszy miesiąc nauki w klasie 1d. Przez ten czas odbyło się wiele ciekawych lekcji i zajęć twórczych. Przygoda z nauką zaczęła się od integracji, podczas której dzieci dowiedziały się jak mają na imię koledzy i koleżanki z klasy oraz tego, czego będą się uczyć w klasie pierwszej. Po wylądowaniu na Planecie Odkrywców rozpoczęli niesamowitą przygodę ze szkołą. Uczniowie chętnie podejmują zadania z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej plastycznej. Rozwijają swoje kompetencje informatyczne pracując na tablicy interaktywnej i laptopach. Wspólnie powitali jesień i świętowali Dzień Chłopca. Uśmiech na twarzach dzieci świadczy o tym, że nowy etap edukacyjny przyjęli ze spokojem. W szkole czują się dobrze i bezpiecznie. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.
Anna Konarska