PCHLI TARG

W sobotę 25 marca b.r. Rada Rodziców działająca w naszej szkole organizuje kolejną edycję imprezy rodzinnej „Pchli Targ. Babi Targ". Nie potrzebujesz? Wymień, sprzedaj, oddaj!”.
W tej edycji ponownie BABI TARG - specjalna przestrzeń dla Pań!
Impreza odbędzie w szkole w godzinach od 10.00 do 13.00, wejście A:
● PCHLI TARG - parter, hol szkoły
● BABI TARG - na piętrze, nad holem
Koszt stoiska dla wystawców – 20 zł/stoisko (zakup stoiska możliwy od godz. 9.30)
Bilet wstępu dla odwiedzających - 2 zł/osoby (od godz. 10.00)
Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji stoiska pod linkiem:
Na targu będzie można sprzedać, kupić, wymienić przedmioty zalegające w szafach, skrytkach, pawlaczach i garażach. W poprzednich edycjach sprzedawcy oferowali zabawki, książki, płyty, audiobooki a także odzież. Można było też kupić używane foteliki dla dzieci, łyżworolki, rowery i hulajnogi – wszystko w bardzo dobrym stanie i po niezwykle atrakcyjnych cenach. Zapraszamy również do specjalnej części dla Pań - Babi Targ oferuje wszystko co niezbędne prawdziwej kobiecie: odzież, torebki, biżuterię itp.
W trakcie całej imprezy czynny będzie kącik kawowy, w którym można będzie kupić kawę oraz ciasto domowego wypieku przygotowane przez rodziców z Rady Rodziców.
W trakcie całej imprezy tradycyjnie czynny będzie kącik kawowy, w którym można będzie kupić kawę oraz ciasto domowego wypieku przygotowane przez rodziców z Rady Rodziców.
Dochód ze sprzedaży stoisk oraz biletów wstępu zasili konto Rady Rodziców i będzie przeznaczony na wspieranie inicjatyw dzieci i nauczycieli w szkole a dochód ze sprzedaży przedmiotów wystawionych na stoiskach zasili portfele sprzedających.