"Pani Jesień w świetlicy szkolnej"

W minionym tygodniu kolory jesieni zawitały do naszej świetlicy. Pochmurne dni za oknem zainspirowały nasze „Świetliki” do aktywności plastycznej. Zabawom nie było końca: powstały kolorowe liście, przepiękne wzorzyste suknie „Pani Jesień”, pejzaże jesienne. Przy tworzeniu prac w barwach jesiennych uczniowie korzystali z farb akwarelowych i plakatowych, plasteliny, bibuły, a także z rozmaitych tkanin i faktur pozwalających stworzyć niemałe dzieła.

Nie zapomnieliśmy również o Tygodniu Bezpieczeństwa, podczas którego omówiliśmy wraz z uczniami najważniejsze zasady obowiązujące w szkole oraz zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. "Świetliki" doskonale zapamiętały numery alarmowe, a także zasady pierwszej pomocy.