Ogólnopolska świąteczna akcja „Ręcznie robione, a nie kupione”

Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji "Ręcznie robione, a nie kupione!", która polega na przygotowaniu upcyklingowych dekoracji i prezentów świątecznych.

Każdy z nas ma talent, uwierz tylko w siebie, jesteś w stanie samodzielnie przygotować świąteczne dekoracje do swojego domu oraz prezenty dla najbliższych - rodziny, przyjaciół. Podaruj swoim bliskim, nie tylko prezent, ale także swoje serce, które włożysz w przygotowanie prezentu.

Wykorzystaj to, co masz w swoim domu. W tym roku postaw na "upcykling".

"Upcykling" to taka forma przetwarzania odpadów, w wyniku której powstają produkty traktowane jako bardzo wartościowe rzeczy.

Proces ten jest cudowny, gdyż pozwala zmniejszyć zarówno ilość odpadów, jak i ilość materiałów wykorzystywanych w produkcji pierwotnej!

W linku: view.genial.ly/5fc8d14c2bc71a0d1932f359/presentation-eko-szkola-akcja-swiateczna

przedstawiamy pomysły na prezenty i dekoracje wykonane przez Wasze koleżanki i kolegów ze szkoły. Zainspiruj się i dołącz do akcji! Zdjęcia wykonanych dekoracji i prezentów można przesyłać do Pani Patrycji Szmyt lub Karoliny Małeckiej-Dmitrzak.

Kategoria: